Współorganizowaliśmy czwórbój lekkoatletyczny dla szkół podstawowych

08-05-2024
Pomimo dni wolnych związanych z maturą, uczennice młodszych klas nie próżnowały, pomagając w organizacji czwórboju lekkoatletycznego dla szkół podstawowych naszego miasta.  Zawody odbyły się 7 maja 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 9 w Legnicy. 

Organizator - Legnicki Szkolny Związek Sportowy - bardzo wysoko ocenił pomoc naszych wolontariuszy. Młodzieżowi sędziowie sportowi mierzyli odległość w skoku w dal, czas na dystansie 60 m, 600 m i 1000 m oraz odległość rzutu w piłeczce palantowej. W organizacji zawodów pomagali także lekkoatleci z klubu UKS Sprint Legnica.

Skład wolontariuszy:
1. Zuzanna Korbiel - 3D
2. Martyna Radziewicz - 3D
3. Gabriela Kowalczyk - 3D
4. Natalia Płonka - 3E
5. Emilia Glinka - 2D
6. Zuzanna Magiera - 1A
7. Ida Jędryczko - 1D
8. Natasza Draganik - 1D.

Koordynatorzy grupy: prof. Krzysztof Waszkiewicz - nauczyciel wychowania fizycznego, Karolina Barszczuk z klasy 2 D - przewodnicząca szkolnej Rady Wolontariatu.

Zamieścił/a: Anna Borowiec
Menu