Dziękujemy za udział w XII Festiwalu Plażowych Gier Zespołowych
W dniu 06.06.2017 r. odbył się XII Festiwal Plażowych Gier Zespołowych na Kormoranie, w którym wzięli udział gimnazjaliści z następujących szkół legnickich:
- Gimnazjum Nr 1
- Gimnazjum Nr 3
- Gimnazjum Nr 4
- Gimnazjum Nr 5
- Gimnazjum Nr 9
- Gimnazjum św. Franciszka z Asyżu
- Gimnazjum TWP.
Uczestnikami byli także uczniowie z Gimnazjum w Budziszowie Wielkim.
Organizatorzy Festiwalu:
- UKS przy I LO w Legnicy – Krzysztof Waszkiewicz
- OSiR w Legnicy
- I LO w Legnicy
- Społeczne Gimnazjum TWP w Legnicy
- ZSS - Paweł Grzybowski - przeciąganie liny
- UKS Euco'87 w Legnicy - zawody Korfballa - Adam Juniszewski
Dyrektor młodzieżowy zawodów - Mateusz Materek – klasa I A.
Klasyfikacja generalna chłopców po 5 dyscyplinach:
- I miejsce - Gimnazjum nr 5 - 30 pkt.
- II miejsce - Gimnazjum nr 1 - 25 pkt.
- III miejsce - Społeczne Gimnazjum TWP - 20 pkt.
- IV miejsce - Gimnazjum w Budziszowie Wielkim - 12 pkt.
- V miejsce - Gimnazjum nr 3 - 6 pkt.
- VI miejsce - Gimnazjum nr 4 - 6 pkt.
- VII miejsce - Gimnazjum św. Franciszka z Asyżu – 4 pkt.
- VIII miejsce - Gimnazjum nr 9
Klasyfikacja generalna dziewcząt po 5 dyscyplinach:
- I miejsce - Gimnazjum w Budziszowie Wielkim - 29 pkt.
- II miejsce - Gimnazjum nr 5 - 24 pkt.
- III miejsce - Społeczne Gimnazjum TWP - 17 pkt.
- IV miejsce - Gimnazjum nr 3 - 10 pkt.
- V miejsce - Gimnazjum nr 4 - 4 pkt.
- VI miejsce - Gimnazjum nr 9 - 2 pkt.
- VII miejsce - Gimnazjum św. Franciszka z Asyżu - 1 pkt.
Wyniki punktowanych dyscyplin:
-
Piłka ręczna plażowa chłopców:
- Gimnazjum nr 5
- Gimnazjum TWP
- Gimnazjum w Budziszowie Wielkim
- Gimnazjum nr 1
- Gimnazjum nr 4
Mister: Paweł Dyrcz
MVP: Mateusz Pobihon -
Koszykówka plażowa chłopców:
- Gimnazjum nr 1
- Gimnazjum nr 5
- Gimnazjum TWP
- Gimnazjum w Budziszowie Wielkim
Mister: Jakub Wasila
MVP: Krzysztof Urbaniak -
Piłka nożna plażowa chłopców:
- Gimnazjum nr 5 A
- Gimnazjum nr 3 B
- Gimnazjum nr 3 A
- Gimnazjum nr 1
- Gimnazjum nr 4
- Gimnazjum św. Franciszka z Asyżu
- Gimnazjum w Budziszowie Wielkim
- Gimnazjum TWP A
- Gimnazjum nr 5 B
- Gimnazjum TWP B
Mister: Mateusz Potoniec
MVP: Dominik Budnik -
Piłka siatkowa plażowa chłopców:
- Gimnazjum nr 5 A
- Gimnazjum nr 5 B
- Gimnazjum TWP A
- Gimnazjum nr 1
- Gimnazjum nr 9
- Gimnazjum św. Franciszka z Asyżu
- Gimnazjum nr 4 A
- Gimnazjum nr 3
- Gimnazjum w Budziszowie Wielkim
- Gimnazjum nr 4 B
- Gimnazjum TWP B
Mister: Kacper Kasiubowski
MVP: Jakub Zubko -
Przeciąganie liny plażowe chłopców:
- Gimnazjum nr 1
- Gimnazjum TWP
- Gimnazjum 5
- Gimnazjum w Budziszowie Wielkim
Mister: Mateusz Pobihon
MVP: Radosław Pękala -
Piłka ręczna plażowa dziewcząt:
- Gimnazjum w Budziszowie Wielkim
- Gimnazjum nr 5
- Gimnazjum TWP
Miss: Natalia Biel
MVP: Wiktoria Stachurska -
Koszykówka plażowa dziewcząt:
- Gimnazjum nr 5
- Gimnazjum TWP
- Gimnazjum nr 3
- Gimnazjum w Budziszowie Wielkim
Miss: Agnieszka Lewandowska
MVP: Julia Łysik -
Piłka nożna plażowa dziewcząt:
- Gimnazjum w Budziszowie Wielkim B
- Gimnazjum nr 5
- Gimnazjum w Budziszowie Wielkim A
- Gimnazjum TWP
- Gimnazjum nr 4
- Gimnazjum nr 3
Miss: Natalia Grasza
-
Piłka siatkowa plażowa dziewcząt:
- Gimnazjum nr 1 B
- Gimnazjum nr 1 A
- Gimnazjum w Budziszowie Wielkim
- Gimnazjum TWP A
- Gimnazjum nr 5 A
- Gimnazjum nr 9
- Gimnazjum nr 4
- Gimnazjum TWP B
- Gimnazjum nr 3
- Gimnazjum nr 5 B
- Gimnazjum św. Franciszka z Asyżu
Miss: Gabriela Hreczany
MVP: Julia Łukasiewicz -
Przeciąganie liny plażowe dziewcząt:
- Gimnazjum nr 1
- Gimnazjum w Budziszowie Wielkim
- Gimnazjum nr 5
- Gimnazjum nr 3
Miss: Adrianna Chałupka
MVP: Gabriela Łomańska